مخبر - 1397/09/22 - واکنش نتانیاهو به عملیات های ضدصهیونیستی امروز

واکنش نتانیاهو به عملیات های ضدصهیونیستی امروز
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که ضربه دردناکی در شهرک سلواد در کرانه باختری به این رژیم وارد شده است.
واکنش نتانیاهو به عملیات های ضدصهیونیستی امروز

پایگاه خبری ریشه: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم امروز پنجشنبه ضربه دردناکی به ویژه بعد از تیراندازی جوانان فلسطینی در جنوب سلواد در کرانه باختری متحمل شده است.

نتانیاهو گفت: با مجریان دو عملیات برکان و عوفرا تسویه حساب کردیم اما متحمل ضربه دردناکی در سلواد شدیم.

وی افزود: هر کسی که بخواهد نظامیان ما را هدف قرار دهد و به ما ضربه بزند خونش را خواهیم ریخت. 

 جوانان فلسطینی امروز پنجشنبه بسوی گروهی از نظامیان صهیونیست در جنوب منطقه سلواد در کرانه باختری اشغالی تیراندازی کردند و سه تن از آنها را به هلاکت رساندند و یک تن را هم زخمی کردند.

این عملیات در واکنش به حمله شب گذشته و امروز پنج شنبه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در کرانه غربی و  به شهادت رساندن اشرف نعالوه و صالح البرغوثی مجریان عملیات های استشهادی و یک جوان فلسطینی دیگر در قدس صورت گرفت.

در پی این عملیات نتانیاهو  دستور داد که منازل مجریان عملیات های استشهادی اخیر ظرف 48 ساعت آینده تخریب شود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین دستور بازداشت گسترده اعضای جنبش حماس در کرانه باختری اشغالی و همچنین محاصره کامل رام الله و البیره در کرانه باختری را صادر کرد.

رسانه های صهیونیستی عملیات امروز فلسطینی ها در سلواد را یکی از خطرناک ترین عملیات های ضد اسرائیلی طی سال های اخیر توصیف کردند.

منبع: تسنیم

محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.