مخبر - 1397/09/14 - پشت پرده تکذیب خبر بازگشت جپاروف

پشت پرده تکذیب خبر بازگشت جپاروف
مدیران باشگاه با عبرت گرفتن از اتفاقات پایان فصل قبل و موج علاقه مندی هواداران و خود باشگاه برای ادامه حضور جپاروف، این بار دنبال مذاکره مستقیم با خود او هستند.
پشت پرده تکذیب خبر بازگشت جپاروف

امیرحسین فتحی همان مدیری است که در هفته اول انتصابش در باشگاه استقلال به عنوان همه کاره و جانشین افتخاری راهی ترکیه شد تا با سرور جپاروف دیدار کند. او که تصاویر مذاکره اش با جپاروف در یک رستوران روباز را هم منتشر کرد در نهایت موفق به جلب رضایت این بازیکن نشد تا سرور راهی لیگ قزاقستان شود. در این فاصله و با جدایی نورافکن، ابراهیمی و شرایط بد این تیم در خط هافبک استقلال بار دیگر به این فکر افتاد که جپاروف را به استقلال برگرداند. لو رفتن این مسئله از سوی برخی خبرنگاران نزدیک به باشگاه موجب شد هواداران استقلال با هجوم به صفحه شخصی این بازیکن ازبکستانی، او را متوجه اشتیاق وحشتناک استقلالی ها برای بازگشتش به این تیم کنند.

در این بین برخی واسطه ها نیز در برقراری ارتباط بین باشگاه و جپاروف وسط افتادند تا در این انتقال احتمالی دخیل شده و سودی ببرند! این در حالی است که باشگاه استقلال همچنان درصدد به خدمت گیری این بازیکن با شرایط خودش است. از طرفی جپاروف هم علاقه مند به بازگشت است، ولی مدیران باشگاه با عبرت گرفتن از اتفاقات پایان فصل قبل و موج علاقه مندی هواداران و خود باشگاه برای ادامه حضور جپاروف، این بار دنبال مذاکره مستقیم با خود او هستند. استقلالی ها می گویند در صورت مذاکره رودررو با این بازیکن راحت تر می توانند درباره قیمت با جپاروف به توافق برسند. یکی از مدیران استقلال در همین باره ضمن تأیید این موضوع تلویحاً گفت: دوست نداریم قیمت جپاروف بی دلیل بالا برود.


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
کلیدواژه های این خبر
رستوران   ترکیه   هواداران استقلال   هافبک استقلال   مدیران استقلال   جپاروف   هفته اول   وحشتناک   لو رفتن   مدیران باشگاه   امیرحسین فتحی   واسطه ها   لیگ قزاقستان   باشگاه استقلال  
پستهای شبکه های اجتماعی مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.