مخبر - 1397/09/04 - واکنش نتانیاهو به سخنان روحانی در کنفرانس وحدت اسلامی

واکنش نتانیاهو به سخنان روحانی در کنفرانس وحدت اسلامی
خليج فارس: نخست وزير رژيم صهيونيستي در اظهاراتي خصمانه به سخنان رئيس جمهور کشورمان در کنفرانس وحدت اسلامي واکنش نشان داد.
واکنش نتانیاهو به سخنان روحانی در کنفرانس وحدت اسلامی

خلیج فارس: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی خصمانه به سخنان رئیس جمهور کشورمان در کنفرانس وحدت اسلامی واکنش نشان داد.

به گزراش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ بنیامین نتانیاهو در واکنش خود به اظهارات حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان در کنفرانس وحدت اسلامی مدعی شد: اسرائیل به خوبی می داند که چگونه از خود در برابر «حکومت مخرب ایران» دفاع کند.

وی همچنین به این اظهارات بدخواهانه خود افزود:« این سخنرانی روحانی که از روی تنفر بوده و خواستار نابودی اسرائیل شده است، باری دیگر ثابت می کند که چرا ملت های دنیا باید برای تحریم های علیه حکومت ایران که آن ها را نیز تهدید می کند، متحد شوند».

رئیس جمهور کشورمان در سی ودومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با بیان اینکه بیگانه اتکایی از بزرگترین اشتباهات تاریخ است، خواستار اتحاد مسلمانان در برابر آمریکا شد.

روحانی در ادامه با بیان اینکه یکی از آثار شوم بعد جنگ جهانی دوم تشکیل غده سرطانی است رژیم صهیونیستی در منطقه بود خاطر نشان کرد: غرب می گفت به ملت ها و دولت های منطقه اعتماد ندارد؛ بنابراین باید یک قدرت دست نشان ده مستقر کند که کاملا دوست و فرمان آنها باشد.این گونه یک رژیم جعلی تشکیل شد و ملت بزرگ فلسطین از خانه های خود رانده شدند.

وی با بیان این که اگر آمریکا به برخی از کشورهای منطقه اعتماد دارد چرا می گوید حفظ رژیم فلان کشور برای امنیت اسرائیل را لازم می دانم گفت: همه چیز در منطقه بر گرد یک مساله یعنی حفظ صهیونیسم است. چون حق وتو هم دارند آزادند هر اقدامی که می خواهند انجام دهند.

روحانی گفت: ما در مقابل غرب دو راه بیشتر نداریم یا باید از هویت دینی و بیعت با پیامبر (ص) دست برداشته و در برابر غرب تسلیم شویم؛ این یعنی که ما به آرمان ها، دین، سعادت و آینده نسل های خود خیانت می کنیم تا آسوده زندگی کنیم و برای جنایتکاران تاریخ فرش قرمز پهن می کنیم؛ راه دیگر این است که با همه توان در برابر ظلم با قدرت بایستیم. دست از دین، قرآن و پیامبرمان برنداریم.محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.