مخبر - 1397/08/29 - نتانیاهو: اسرائیل پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل را امضاء نمی کند

نتانیاهو: اسرائیل پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل را امضاء نمی کند
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد تل آویو به جمع امضاء کنندگان پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل نخواهد پیوست.
نتانیاهو: اسرائیل پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل را امضاء نمی کند

مواضع ضدمهاجراتی تازه نتانیاهو/ نتانیاهو: اسرائیل پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل را امضاء نمی کندبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون اشاره به ماهیت اشغالگری این رژیم در سرزمین های فلسطینی ادعا کرد اسرائیل به پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل ملحق نخواهد شد و به دفاع از مرزهای خود (!) در مقابل مهاجران غیرقانونی، همانطوری که تاکنون این کار را کرده است، ادامه خواهد داد.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به نقل از نتانیاهو اعلام کرد: من به وزارت خارجه دستور دادم تا اعلام کند که اسرائیل به پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل ملحق نخواهد شد یا آن را امضاء نمی کند. ما متعهد به حفظ مرزهای خود (!) در مقابل عوامل غیرقانونی هستیم. این همان کاری است که تاکنون انجام داده و همان کاری است که از این به بعد نیز ادامه خواهیم داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم به فهرستی پیوست که همانند رئیس جمهور آمریکا از امضای پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل سرپیچی کردند. پیشنهاد مربوط به پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل پیش از این از سوی شماری از کشورها از جمله آمریکا، مجارستان، اتریش، بلغارستان و جمهوری چک رد شده است. پیمان جهانی مهاجرت سازمان ملل قرار است در ماه دسامبر در کنفرانس سازمان ملل در مراکش به امضاء برسد. آمریکا نیز پیشتر اعلام کرده بود این معاهده را امضاء نخواهد کرد. در سال های اخیر مقامات رژیم صهیونیستی جریان ورود مهاجران آفریقایی به سرزمین های اشغالی را به صفر رساندند و مرزهای سرزمین های اشغالی با مصر را بستند و در حال حاضر نیز به دنبال فرصتی هستند تا حدود 40 هزار مهاجر غیرقانونی را اخراج کنند.

کنفرانس بین دولتی سازمان ملل به منظور تصویب پیمان جهانی مهاجرت منظم، سازمان یافته و امن قرار است دهم و یازدهم دسامبر در مراکش برگزار شود.

توافقنامه سازمان ملل در امور مهاجرت که به مدت دو سال بر روی آن کار شده بود، شامل 34 صفحه و 23 هدف برای سیاست بین المللی مهاجرت است و در جولای امسال 191 کشور توافق کرده بودند که این توافقنامه الزام آور نباشد. براساس این توافقنامه، مهاجران به بازار و حمایت های اولیه کشور میزبان دسترسی خواهند داشت.

انتهای پیام/


محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.