مخبر - 1397/08/18 - «کروکودیل» زاینده رود رویاهای دایی را بلعید!

«کروکودیل» زاینده رود رویاهای دایی را بلعید!
به گزارش عصر تعادل، تیم فوتبال سپاهان اصفهان عصر امروز در حالی که چند بازیکن اصلی خود را هم به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت، میزبان سایپایی بود که با متوقف کردن پرسپولیس در لیگ برتر و حذف استقلال از جام حذفی، در اوضاع خوبی به سر می برد اما سپاهان فقط برای پیروزی به این دیدار گام نهاده ...
«کروکودیل» زاینده رود رویاهای دایی را بلعید!به گزارش عصر تعادل، تیم فوتبال سپاهان اصفهان عصر امروز در حالی که چند بازیکن اصلی خود را هم به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشت، میزبان سایپایی بود که با متوقف کردن پرسپولیس در لیگ برتر و حذف استقلال از جام حذفی، در اوضاع خوبی به سر می برد اما سپاهان فقط برای پیروزی به این دیدار گام نهاده بود. این دیدار ساعت 16:30 در ورزشگاه نقش جهان و با قضاوت علیرضا فغانی آغاز شد.

گل های اول و دوم سپاهان
دقیقه 16 نفوذ ساسان انصاری به محوطه جریمه سایپا و پاس او به حسن جعفری با ارسال بلند روی دروازه توام شد. کی روش استنلی پس از اثری که سجاد شهباززاده روی توپ گذاشت شوت محکمی را به چارچوب دروازه حریف زد و توپ پس از برخورد به تیرک افقی دروازه پشت خط سنگر سایپا فرود آمد و داور هم گل سالم میزبان را پذیرفت. 2 دقیقه بعد سپاهان به یک ضربه کرنر دست پیدا کرد. ابتدا مدافعان سایپا ارسال بلند کرنر را موقتا از 18 قدم خود دور کردند اما بازی مستقیم سپاهان و ارسال مجدد سیاوش یزدانی، این بار روی سر کی روش استنلی رسید. مهاجم برزیلی سپاهان این بار در نقش گلساز ظاهر شد و با ضربه سر پاس دقیقی را در دهانه دروازه به خالد شفیعی داد. مدافع پیش تاخته سپاهان هم قدر این فرصت را دانست و توپ را از کنار دستان اکبر منادی به قعر دروازه حریف فرستاد. در ثانیه های پایانی وقت تلف شده نیمه نخست انصاری در برخورد با مدافعان سایپا در محوطه جریمه نقش زمین شد اما فغانی نه تنها خطای پنالتی نگرفت، بلکه با کارت زرد، مهاجم سپاهان را جریمه هم کرد.


نیمه دوم
سایپا با 2 گل از میزبان عقب بود اما انگار زور این تیم به شاگردان امیر قلعه نویی نمی رسید. ژنرال در نیمه دوم سید محمد کریمی را به جای بختیار رحمانی به میدان فرستاد تا همچنان نبض بازی را در اختیار داشته باشد. سایپایی ها عملا در تاکتیک سپاهان گیر افتاده بودند و توان موقعیت سازی نداشتند. سرانجام استنلی دقیقه 79 روی ارسال دقیق کریمی تازه به میدان آمده به پرواز درآمد و با ضربه سری دقیق توپ را به کنج دروازه سایپا فرستاد تا تیر خلاص را بر شقیقه تیم دایی شلیک کند.

سپاهان در ادامه فرصت های مسلم دیگری هم داشت که با کم دقتی مهاجمان و رشادت اکبر منادی به گل تبدیل نشد تا بازی با نتیجه سه بر صفر به سود سپاهان به پایان برسد.

شاگردان قلعه نویی با این پیروزی 25 امتیازی شدند و پس از پدیده 26 امتیازی در رتبه دوم جدول لیگ برتر فوتبال ایران قرار گرفتند. سایپا هم 15 امتیازی ماند تا از رتبه هشتم تکان نخورد.
محتوای این خبر به صورت خودکار از سایتهای مورد تایید ج.ا دریافت شده و بدون هیچ دخل و تصرفی نمایش داده می شود. اگر به هر دلیلی نیاز است که خبر حذف شود، لطفا از این لینک استفاده نمایید تا در اسرع وقت اقدام شود.
اخبار مرتبط

 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.