مخبر - صفحه استان‌هامخبر
سردار سلامی: دنیای غرب پیشرفت دانش پزشکی علیه بشریت به کار می برد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در دنیای غرب که نگرش اسلام حاکم نیست انسان ها آرامش و امنیت را در مادیات جستجو می کنند، وقتی دانش پزشکی پیشرفت می کند آن ها می آموزند که چگونه میکرب ها را در جهان منتشر کنند.
تسنیم
مخبر
دانشجویان علوم پزشکی بجنورد 20 و 23 اسفند به راهیان نور اعزام می شوند/ تخفیف برای ثبت نام گروهی
صادق شاکری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد از دانشجویان علاقه مند به حضور در اردوی سیاحتی و زیارتی راهیان نور ثبت نام به عمل می آورد.شاکری ادامه داد: ما قصد داریم دانشجویان خواهر را از 20 تا 25 و ...
خبرگزاری دانشجو
مخبر
برگزاری مراسمات و همایش ها در استان خراسان جنوبی با کمترین هزینه انجام شود
استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی مردم دستگاه های اجرایی باید در برگزاری همایش ها نهایت صرفه جویی را داشته باشند و این مراسمات را با کمترین هزینه و در مکان های دولتی برگزار کنند.
تسنیم
مخبر
جلیلی: با وجود 13 بار تایید پایبندی ایران به تعهداتش از سوی آژانس، آمریکا تحریم های جدیدی اعمال کرد
گروه استان ها ـ نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: با وجود 13 بار تایید پایبندی ایران به تعهداتش از سوی آژانس، آمریکا تحریم های جدیدی اعمال کردند.
تسنیم
مخبر
همایش ملی کویرنوردی کارکنان وزارت نیرو در خراسان جنوبی آغاز شد
دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو و مسئول هماهنگی امور ورزش صنعت آب و برق کشور گفت: همایش ملی کویرنوردی کارکنان وزارت نیرو با حضور 117 نفر از ورزشکاران و کارکنان وزارت نیرو از سراسر کشور به مدت سه روز در کویر سه قلعه خراسان جنوبی آغاز شد.
تسنیم
مخبر
وزیر نیرو در کرمان: وضعیت بسیار خوبی در سطح کشور در آب و برق رسانی به روستاها داریم
وزیر نیرو با اشاره به اینکه وضعیت بسیار خوبی در سطح کشور در آب و برق رسانی به روستاها داریم گفت: آب رسانی به 45 روستای استان کرمان با اعتبار 600 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.
تسنیم
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.