مخبر - صفحه جامعه

جوان آنلاینجوان آنلاین

جوان آنلاین


مخبر
علل ابتلا به سکته مغزی در سن جوانی
دبیر انجمن سکته مغزی ایران با اشاره به علل ابتلا به سکته مغزی در سن جوانی گفت: استرس علائم و عوارض این بیماری را تشدید می کند.
جوان آنلاین
مخبر
بابک زنجانی پول ها را بپردازد عفو می شود
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در حکم زنجانی آمده است که اگر پول ها را بپردازد، می تواند از ماده قانونی استفاده کند و مورد عفو قرار گیرد و اعتقادمان این است که اگر پول های بیت المال را پس بدهد، حتماً می تواند مشمول عفو شود.
جوان آنلاین
مخبر
اینستکس از 8 نقیصه رنج می برد
پس از سپری شدن ماه های متمادی از خروج امریکا از برجام و وعده های اتحادیه اروپا برای حفظ برجام و پایبند ماندن به الزامات متقابل در چارچوب این توافق، از ابزار حمایت از مبادلات تجاری این اتحادیه (اینستکس) پرده برداری شد البته در تاریکی و ابهامات فراوان!
جوان آنلاین
مخبر
جرم سیاسی، طرحی خالی از نگاه دقیق حقوقی است!
مسئله جرم سیاسی از مسائل مهم در عالم حقوق و سیاست است. تلفیق مسائل جدی پیرامون حقوق و آزادی های فردی، نظم عمومی و مقتضیات عالم سیاست در این موضوع، در پیش گرفتن راه حلی میانه را با سختی مواجه می کند.
جوان آنلاین
مخبر
بدهی میلیاردی شهرداری دوره قالیباف، دروغ بزرگ اصلاح طلبان
ابوالفضل قناعتی با تاکید براینکه بدهی 52 هزار میلیاردی به جای مانده از مدیریت پیشین شهرداری تهران صحت ندارد، گفت: دوستان اصلاح طلب به این سوال پاسخ دهند که عملکرد مدیریتی و خدمات رسانی آنها در دوره کنونی در چه سطحی است؟
جوان آنلاین
مخبر
گزارشی در مورد مرجع تقلیدی که امروز 100 ساله شد
آیت الله صافی گلپایگانی امروز صد ساله شد. او به مدت 8 سال دبیر شورای نگهبان بود و پس از آن نیز در لباس مرجعیت نگهبان دین اسلام بوده است. در این گزارش مروری بر ادوار زندگی این مرجع تقلید داریم.
جوان آنلاین
مخبر
هشدار دادستان در مورد اجاره کارت عابر بانک شهروندان
معاون دادستان کل کشور در فضای مجازی با بیان اینکه چرا باید اجازه تراکنشهای سنگین مالی با کارت عابربانک یک زن سالخورده خانه دار وجود داشته باشد؟ گفت: برخی افراد کارت عابر بانک دیگران را اجاره کرده و اقدامات مجرمانه انجام می دهند؛ این کار پول شویی است.
جوان آنلاین
مخبر
پولی تردد کنید!
اجرای طرح های موقت و کوتاه مدت سبب شده است تا حل مسائل ترافیکی پایتخت به پازل آزمون و خطا مسئولان تبدیل شود. مطالعات صورت گرفته نشان می دهد که اجرای طرح های تردد نوبتی در کشور های مختلف صرفاً در کوتاه مدت، نتیجه مثبت داشته و در بلندمدت اثر معکوس روی آلودگی هوا داشته است. براین اساس طرح جدید شهرداری ...
جوان آنلاین
مخبر
گورخر در تنگ ماهی نوروز!
هیچ سازمان و نهادی روی پرورش ماهی های زینتی نظارت ندارد و بر واردکنندگان هم نظارتی نیست. ماهی های بسیار ریز گورخری (زبرا) برخلاف دیگر گونه ها شرایط نگهداری خاصی دارند که توجه نکردن به آن مصداق بارز حیوان آزاری است.
جوان آنلاین
مخبر
حساسیت ویژه نظارتی در اطراف مدارس
از زمان تاکید بر ممنوعیت سگ گردانی، هم ماموران پلیس حساس تر شده اند و هم متصدیان و صاحبان مشاغل صنفی در نظارت ها دقیق تر شده اند و به نظر می رسد این وضعیت تا حدودی بهتر شده است و ان شاءالله بهتر هم می شود. سگ گردانی در پارک ها و فضای سبز هم در حوزه فعالیت شهرداری هاست که شهرداری ها هم قرار شده است ...
جوان آنلاین
مخبر
باید در کشور مدیران خودباور بر سرکار بیایند
طیبی می گوید هم اکنون کشور به مدیرانی نیاز دارد که خودباور و چشم شان متوجه داخل باشد و از سوی دیگر در برنامه ریزی ها طوری سیاستگذاری شود که با گردش مدیران این سیاست ها تغییر نکند
جوان آنلاین
مخبر
اقتصاد مقاومتی با مقاوم سازی راهبردی ساختارها میسر می شود
دکترابراهیمی مدیرعامل بانک انصار می گوید: «اقتصادمقاومتی مفهومی مبتنی بر مقاوم سازی و بهبود ساختارها و نهادهای جامعه است که با باورقلبی، وجدان جمعی، سابقه همکاری، اعتماد و علائق اجتماعی ریشه دار و توانمندسازی و تقویت وجدان جمعی مردم و مسئولین متکی به مدیریت راهبردی، میسر می شود.»
جوان آنلاین
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.