مخبر - صفحه جامعهمخبر
برترین محصولات سیبا موتور و بهمن دیزل در مازندران +تصاویر
پدال نیوز: اتحادیه شرکت های حمل و نقل استان مازندران صبح امروز میزبان برترین محصولات شرکت های سیبا موتور و بهمن دیزل بوده است تا با پتانسیل بالای محصولات این شرکت ها به منظور استفاده در ناوگان های محلی خود آشنا شوند.
پدال نیوز
مخبر
تنها یک سوم هزینه های شهرداری برای توسعه تهران است
اعطا در خصوص 12 هزار میلیارد تومان هزینه های شهرداری تهران گفت: این هزینه ها به سه بخش تقسیم می شود که یک بخش هزینه های سازمانی و جاری مانند حقوق و دستمزد پرسنل است، بخش دوم مربوط به هزینه های نگهداری و بخش سوم هم هزینه های مربوط به توسعه شهر تهران است.
افکار نیوز
مخبر
مشکل بزرگ پیش روی خلع سلاح کره شمالی
مجله نشنال ریویو در گزارشی نوشت: غیر هسته ای شدن کره شمالی بدون حمایت چین امکان پذیر نیست و در واقع بدون چین، کره شمالی محو خواهد شد، چرا که حدود 90 درصد از تجارت خارجی پیونگ یانگ با پکن است.
افکار نیوز
مخبر
شهرداری مجوزی برای ساخت پلاسکو صادر نکرده است
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه مالکین پلاسکو از شهرداری مجوز ساخت نگرفته اند، گفت: پلاسکو 10 طبقه بود اما بر اساس پهنه بندی صورت گرفته شهرداری مجوز ساخت 7 طبقه را می دهد.
اقتصاد آنلاین
مخبر
حق مالکیت ادبی؛ گفته ها و ناگفته ها
سینماپرس: دبیر انجمن صنفی داستان نویسان تهران درباره برگزاری همایش «حق مالکیت ادبی؛ گفته ها و ناگفته ها» و موضوعات آن توضیحاتی ارائه داد.
سینما پرس
مخبر
احسان حدادی دوباره در اوج/ پرتاب 68 متری بعد از 6 سال
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، احسان حدادی پرتابگر دیسک ایران و دارنده مدل نقره المپیک لندن که مسابقات فصل گذشته خود را در ایران با رکورد 65.28 در لیگ طلایی و 65 متر و 66 سانتی متر در قهرمانی باشگاه های کشور به پایان رسانده بود، فصل جدید خود را در آمریکا با رکوردهای بالاتری آغاز کرد. او ...
ستاره نیوز
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.