مخبر - صفحه مشاوره
اخرین نیوز
مخبر
لزوم تغییر الگوی کشت در آذربایجان غربی/ 61570 هکتار از اراضی به سیستم آبیاری تحت فشار مجهز شد
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه باید موضوع تغییر الگوی کشت در این استان مورد توجه باشد، گفت: تجهیز بیش از 61 هزار و 570 هکتار از زمین های کشاورزی به سیستم آبیاری تحت فشار جزو موفقیت های عظیم در حوزه کشاورزی استان است.
راه دانا
مخبر
اصلاح رایگان موی سر با مدل ترامپ و اون!
آرایشگاهی در ویتنام در آستانه برگزاری دومین دیدار سران آمریکا و کره شمالی، موهای مشتریان خود را شبیه مدل موهای «دونالد ترامپ» و «کیم جونگ اون» کوتاه می کند.
برترین ها
مخبر
صادرات نفت ایران در ژانویه افزایش یافت؛ 1.1 تا 1.3 میلیون بشکه در روز
صادرات نفت ایران با وجود تحریم های آمریکا، به دلیل افزایش خرید برخی از مشتریان، در ژانویه بالاتر از حد انتظار بود و ماه میلادی جاری نیز ثابت خواهد ماند. آمار رویترز آیکان و منابع آگاه نشان داد صادرات نفت ایران در فوریه به 1.25 میلیون بشکه در روز می رسد. میزان صادرات ایران در ژانویه بین 1.1 تا 1.3 ...
شعار سال
مخبر
از توسعه زیردریایی های هوشمند تا ساخت کشتی های خودران
نشنال اینترست نوشت: چین در غرب اقیانوس آرام، تعداد زیادی کشتی دارد؛ کشتی هایی که در مقایسه با تعداد کشتی های ایالات متحده دارای برتری عددی هستند. اما اگر در کنار تعداد ناوگان کشتی های چینی روباتیک بودن برخی کشتی ها را هم در نظر بگیریم، این مزیت رشد می کند.
شعار سال
مخبر
انتشار خاطرات جاسوس شبکه تکفیری های اروپا
تنها کاری که می توانستم بکنم را کردم: گوشی تلفن را برداشتم و به رابطم در دستگاه اطلاعاتی آلمان زنگ زدم. یک سال و نیم می شد که با او حرف نزده بودم. حالم از او به هم می خورد. اما حالا هزاران نفر داشتند می مردند و من هیچ گزینه ی دیگری نداشتم.
تدبیر و امید
مخبر
پیگیری ها برای امضای سند توسعه تجارت مرزی
رایزن اقتصادی ایران در ترکمنستان گفت: به دنبال امضا کردن توافق روی سند توسعه تجارت مرزی میان دو کشور هستیم که زیربنایی برای تقویت مبادلات مرزی می شود.
بولتن نیوز
مخبر
شیوه دریافت مالیات تغییر می کند؟؛ مشمولیت 10درصدی مالیات برای کارانه های کارمندان دولت
عضو کمیسیون برنامه و بودجه 98 گفت: تصمیم گرفته شد تا هر فردی که حقوق بالاتری دارد باید مالیات بیشتری پرداخت کند و مشاغل آزاد تا مبلغ دو میلیون و 100 هزار تومان از پرداخت مالیات معاف هستند
سرمد نیوز
مخبر
تجهیز تخت و تشک برای ویلا
تشک هاي فنري (يا فنر متصل) رويا با نام بونل ( تشک رويا بونل ) در بازار عرضه مي شود که سازه آنها از فنرهاي متصل (بافته شده) به هم طراحي و توليد ميشود.
اخرین نیوز
مخبر
اعطای مجوز صادرات گوشت در شرایط فعلی با چه منطقی سازگار است؟
طبق آنچه نمایندگان می گویند، "قاچاق دام" طی ماه های گذشته بصورت برنامه ریزی شده درحال افزایش است؛ این خبر از یک جهت امیدوارکننده است چراکه با اطلاعاتِ موجود، دولت می تواند به راحتی سرشاخه قاچاقچیان را شناسایی نماید. اما از طرفی این شائبه نیز وجود دارد که خروج دام "با خواست دولت" صورت می گیرد. آیا ...
جام نیوز
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.