مخبر - صفحه مشاوره

بولتن نیوز
ناطقان نیوز

مخبر
آشنا نبودن با مدیریت پروژه، علت تاخیر در اجرا
عضو شورای شهر تهران در اولین گردهمایی مدیریت پروژه ایران علت تاخیر در اجرایی شدن پروژه ها را عدم آشنایی با مدیریت پروژه و در برخی موارد کسری بودجه عنوان کرد و گفت: دانش مدیریت پروژه باید در بدنه اجرایی کشور و در سطح ملی و منطقه ای رسوخ کند و باید توجه داشت که این دانش با توجه به حضور شبکه های ...
فانوس نیوز
مخبر
علت بالا نگاه کردن نوزاد چیست؟
بالا نگاه کردن نوزاد و خیره شدن به سقف، تا سن چهار ماهگی بخشی از فرایند رشد بینایی اوست. اما پس از چهار ماهگی بایستی با دقت بیشتری رفتار نوزاد را تحت نظر داشت و در صورت ایجاد نگرانی به پزشک مراجعه کرد.
پارسینه
مخبر
جلب رضایت مردم جدی گرفته شود / دومین هفته اجتماعی و فرهنگی در آستارا برگزار می شود
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: نارضایتی اربابان رجوع از دستگاه های دولتی و سرگردانی سرمایه گذاران در اداره های این شهرستان قابل قبول نیست و مسئولان با استقرار میز خدمت به جلب نظر مراجعان بپردازند.
برنا نیوز
مخبر
افراد "درون گرا" و "برون گرا" چه ویژگی هایی دارند؟
همه ما دوست داریم که خودمان را بهتر بشناسیم. یکی از بهترین روش ها برای شناخت خود و دیگران این است که تیپ شخصیتی خود را پیدا کنیم و برای مثال بدانیم درونگرا هستیم یا برونگرا؟ برای پاسخ این پرسش با یک روانشناس به گفت وگو نشستیم.
ایسنا
مخبر
کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی در دانشگاه خواجه نصیر برگزار می شود
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی 1 تا 2 اسفند ماه در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزارمی شود. لازم به ذکر است کنفرانس یادگیری ویاددهی الکترونیکی برجنبه های بنیادی وکاربردی تأکید دارد واز تمامی دانشگاهیان وپژوهشگران دعوت می شود تا با شرکت در این ...
خبرگزاری دانشجو
مخبر
علل ریزش موی ابرو؟
استفاده از ابزاری مانند موچین موجب آسیب به مو های ابرو می شود و روند طبیعی رشد را دچار اختلال می کند.
ناطقان نیوز
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.