مخبر - صفحه گوناگون


پدال نیوز

مخبر
صدوردستورالعملی درباره «یونیفرم» دانش آموزان؛ به زودی
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سامانه شهریه مدارس به گونه ای طراحی و آماده شده است که مدارس به هیچ عنوان امکان اخذ شهریه بالاتر را از اولیاء نخواهند داشت گفت: اگر شهریه ای که اخذ می شود با شهریه مصوب مغایر باشد پیامکی برای اولیاء ارسال می شود که می توانند بر اساس آن اعتراض کنند.
فردا نیوز
مخبر
برترین محصولات سیبا موتور و بهمن دیزل در مازندران +تصاویر
پدال نیوز: اتحادیه شرکت های حمل و نقل استان مازندران صبح امروز میزبان برترین محصولات شرکت های سیبا موتور و بهمن دیزل بوده است تا با پتانسیل بالای محصولات این شرکت ها به منظور استفاده در ناوگان های محلی خود آشنا شوند.
پدال نیوز
مخبر
خط تولید دیزل ملی افتتاح شد
تهران- ایرنا- وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کرد: خط تولید دیزل ملی با 1300 اسب بخار در مراسمی با حضور وزرای دفاع، صنعت و راه و شهرسازی و معاون علمی رئیس جمهوری فعالیت خود را آغاز کرد.
ایرنا
مخبر
زمین دشت قزوین را ذره ذره می بلعد
سلامت نیوز: مردم اینجا هنوز عمق فاجعه را باور نکرده اند وگرنه چنین چیزی نمی ساختند. مردم فکر می کنند خانه را هم می شود مثل زمین، با تزریق سیمان سر پا نگه داشت اما حالا شما اگر به محل سر بزنید، می بینید همه ساختمان ها ترک دارند. خود من اتاق خواب و آشپزخانه خانه ام ترک برداشته و سرامیک ها شکسته اند. ...
سلامت نیوز
مخبر
مشکل بزرگ پیش روی خلع سلاح کره شمالی
مجله نشنال ریویو در گزارشی نوشت: غیر هسته ای شدن کره شمالی بدون حمایت چین امکان پذیر نیست و در واقع بدون چین، کره شمالی محو خواهد شد، چرا که حدود 90 درصد از تجارت خارجی پیونگ یانگ با پکن است.
افکار نیوز
مخبر
احسان حدادی دوباره در اوج/ پرتاب 68 متری بعد از 6 سال
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، احسان حدادی پرتابگر دیسک ایران و دارنده مدل نقره المپیک لندن که مسابقات فصل گذشته خود را در ایران با رکورد 65.28 در لیگ طلایی و 65 متر و 66 سانتی متر در قهرمانی باشگاه های کشور به پایان رسانده بود، فصل جدید خود را در آمریکا با رکوردهای بالاتری آغاز کرد. او ...
ستاره نیوز
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.