مخبر - صفحه اندیشه و دین


خبرگزاری دفاع مقدس

اعتدال

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور


پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور


پارسینهخبرنامه دانشجویان


مخبر
مورد عجیب «خانم یایا»
واکنش های منفی به فیلم جدید عبدالرضا کاهانی همچنان ادامه دارد؛ از سه روز بعد از اکران تاکنون عوامل فیلم با بدترین لحن مورد انتقاد مخاطبان قرار گرفته اند.
اعتدال
مخبر
گسترش همکاری های ایران و بنگلادش در امور قرآنی
مقیم/احمد بن یوسف، مدیر مؤسسه اقرا (انجمن بین المللی قرائت قرآن کریم بنگلادش) با حضور در رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش با سید محمدمهدی حسینی فائق، سرپرست رایزنی فرهنگی كشورمان دیدار و گفت وگو كرد.
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور
مخبر
آیا جهان از ترامپ خسته است؟
رهبر ایران در اظهارنظری صریح اعلام کرد تهران از نشستن پشت میز مذاکره با واشنگتن بدرفتار و بی ادب خودداری می کند.
پارسینه
مخبر
استاندار گلستان: میزبان خوبی نبودیم
سيد مناف هاشمي، صبح جمعه در مراسم تشييع پيکر رئيس و معاون سازمان تامين اجتماعي در گرگان، اظهار کرد: اين دو بزرگوار شهادت گونه رفتند و در جهت خدمت به مردم اين حادثه براي آن ها اتفاق افتاد.
تیک نیوز
مخبر
چرا نیشابور یکی از کلانشهرهای شرق جهان اسلام بود
«جایگاه کلانشهر نیشابور و ولایات آن در شبکه تبادلات تجاری» و «نقدی بر سبک شناسی معماری ایرانی بر اساس مطالعات معماری مسیر ابریشم» مقالاتی بودند که در نخستین نشست تخصصی سومین کنفرانس بین المللی باستان شناسی و حفاظت در امتداد راه ابریشم ارایه شدند .
تسنیم
مخبر
واکنش بورسیه ها به اظهارات جدید وزیر علوم
خبرنامه دانشجويان ايران: شوراي هماهنگي دانش آموختگان و دانشجويان بورسيه در واکنش به جديدترين اظهارنظر وزير علوم درباره بورسيه ها طي بيانيه اي تاکيد کرد که اغلب دانشگاه ها بسياري از دانش آموختگان بورسيه را که حتي داراي حکم جايابي و تعيين محل خدمت نيز بوده اند و تمامي مراحل قانوني را طي کرده اند، ...
خبرنامه دانشجویان
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.