مخبر - صفحه سیاسی

باشگاه خبرنگاران

باشگاه خبرنگاران

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران

مخبر
جلسه بعدی مجمع تشخیص برای بررسی پالرمو، 11 اسفند برگزار می شود/ CFT هنوز در دستور مجمع کار قرار نگرفته
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شخصاً موافق انتشار محتوای جلسات مجمع هستم، زیرا این اقدام به شفافیت و اعتماد سازی کمک می کند، اما در این باره اعضای مجمع باید تصمیم بگیرند.
رویداد 24
مخبر
عبور از تحریم ها نیازمند توجه بیشتر به مرزها است
سنندج - ایرنا - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وجود تحریم ها فرصتی برای کشور است، گفت: اعتقاد دارم در صورت توجه به مرزها می توان با تحریم ها مقابله و از این بحران به راحتی عبور کرد.
ایرنا
مخبر
مسئولیت مرزها بر دوش مرزبانان افتاده است
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: همه بار مرزها بر دوش مرزبانی قرار گرفته است در حالی که حل مسائل مرزی وابسته به حل مسائل اجتماعی و فرهنگی آن است.
باشگاه خبرنگاران
مخبر
مجلس با واگذاری بخشی از املاک وزارت راه به دانشگاه ها مخالفت کرد
به گزارش خبرنگار مجلس گروه سياسي باشگاه خبرنگاران جوان، نمايندگان در صحن علني صبح امروز (پنجشنبه 2 اسفند ماه) مجلس و در جريان بررسي بخش درآمدي لايحه بودجه سال 98 کل کشور، با حذف بند الحاقي 2 به تبصره 8 موافقت کردند.
باشگاه خبرنگاران
مخبر
بازداشت مسافر غیرقانونی فرانسوی در کیش/ قرارداد طلا و معدن در ایران بسته نشد
وزیر خارجه فرانسه روز گذشته از بازداشت یک تبعه فرانسوی در ایران به جرم سفر غیر مجاز و تلاش برای عقد قرارداد غیر قانونی برای خرید طلا و استخراج معدن خبر داد. این در حالی است که روابط ایران و فرانسه طی ماه های گذشته تا سطح کاردار تنزل یافته است.
رویداد 24
مخبر
آمریکا را به پشتوانه سپاه قدس از منطقه بیرون می رانیم/ نیرو های مسلح اجازه شکل گیری کانون های ناامنی پیرامون محیط امنیتی کشور را نمی دهند
فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: همانطور که 40 سال پيش آمريکا و استکبار جهاني را از کشور بيرون رانديم در حال بيرون ريختن آن ها از منطقه هستيم.
باشگاه خبرنگاران
 |  درباره ما |  ارتباط با ما |  تبلیغات |  آخرین پستها |  تیتراخبار |  خبرگزاریها |  صفحه اصلی | 

مخبر جامعترین و بزرگترین سایت جمع آوری اخبار ایران می باشد که توسط موتور هوشمند جمع آوری و پیش پردازش اخبار هزاران فید خبری را جمع آوری نموده و در اختیار مخاطبان قرار می دهد.
مخبر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده نخواهد داشت.